Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Çekici Bir Yüz İçin Dudak Dolgusu

ÇEKİCİ BİR YÜZ İÇİN DUDAK DOLGUSU

Bir çok kadının kararsız kaldığı fakat çok istediği hizmetlerden biri dudak dolgusu

Yapılan kötü uygulamalar nedeniyle dudak dolgusuna karşı oluşan bu ön yargı aslında doktora ve kişinin isteği üzerine yıkılabilir.

Yüz şekline uygun bir dudak dolgusu ile hayal ettiğiniz görünüme ulaşmanız çok kolay. Aynaya baktığınızda yüzünüzde ilk göze çarpan ince dudaklarınızsa, güldüğünüzde incecik dudaklarınız olsun istemiyorsanız ve yine selfielerinizde dudaklarınızdan mutsuzsanız bu uygulamayı öneririz.

Doğru ve mutlu sonuca ulaşacağınız dudak dolgusu için önerilerimiz şunlardır;

1-Öncelikle mutsuzsanız cesaret edip bu uygulamayı yapmalısınız.

2-Doktor seçimi bu konuda çok önemlidir.

3-Doktorunuza istediğiniz doğallıktan bahsedip, öncelikle az bir miktarda yapmanızı öneririz. Dolgunluğa yavaş yavaş ulaşmanız yadırgamamanızı sağlayacaktır. Böylelikle mutsuz olmayacaksınız. Gözünüz alıştıktan sonra dolgu dozlarını arttırmaya gidebilirsiniz.

4-Dudak dolgusu işleminden sonra ani oluşan ödemle beraber dudaklarınız çok şiş olacaktır. Hep böyle mi kalacak diye üzülüp mutsuz olmayın. Yapılan enjeksiyon işlemi sayesinde dudağınız işlem sonrasında yaklaşık 3 gün şiş olacaktır. Dolgunun tam olarak oturması 1 haftayı bulacaktır.

5- En büyük tavsiyemiz de; mutsuz olmanız ve çevrenizden kötü yorumlar almak istemiyorsanız yüz şeklinize yakışır bir dudak seçmenizdir.

Dudak Dolgusu <— hakkında bilgi için tıklayın