VelaShape 3

Kadınların en mutsuz olduğu konulardan biri kilo. Birçok yöntemi deneyip sonuç elde edemeyenler mevcut. Yapılan araştırmalara göre kadınların %91’i vücutlarını değiştirmek istemişler. Diyet ve egzersizi denemişler ancak hala bunların yeterli olmadığını gözlemlemişlerdir. İşte tüm bu deneyimlemelerin yanında sizi etkili sonuçlara ulaştıracak bir cihaz;

Velashape 3

Nedir bu Velashape lll, Nasıl Çalışır ?

Enerji kaynağı olan bir vakum ile hedef doku arttırılırken, kızılötesi ışınlar o bölgeyi ısıtır. Böylece işlem yapılan bölgedeki cilt zarar görmeden ısınmış olur. Bİ-polar radyo frekans ile ısı tüm bölgeye eşit derecede yayılır. Bu enerji ile ortaya çıkan ısı, yağ hücrelerine ulaşır parçalar ve selülit görünümünü en aza indirgemeye yardımcı olur. Derin doku ısınması sayesinde ciltteki kolajen ve elastin hücreleri uyarılır. Bu uyarı kolajen doku üretimini arttırır ve bu sayede cilt sıkılaşır, spor ve diyetle eritemediğiniz bölgesel yağlanmalarınız şekillenir, incelir. İstediğiniz görünüme kolaylıkla ulaşmış oluşursunuz. Geliştirilen teknolojisi sayesinde herhangi bir acı duymaz ve sosyal yaşamınızdan arınmamış olursunuz. Herhangi bir iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmaz.

Hangi Bölgelere Uygulanır?

Bu güvenli uygulama en çok bacaklar, kalça ve karında uygulansa da geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış iki aplikatörü sayesinde tüm vücut için sizlere seçenek sunmaktadır. Şikayetçi olduğunuz bölgeleri uzmanımızla beraber saptayıp etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Vücudunuzdaki sonuçları ne zaman fark edersiniz?

Cildinizdeki farkı ilk seanstan sonra bile hissedebilirsiniz. Seans sonrasında ki cildinizin pürüzsüzlüğü ve sıkılığın artışını zamanla daha da çok hissedeceksiniz. Etkili sonuçlar için kliniğimizde uzmanımızın cilt yapınıza ve yağlanma sorunlarınıza yönelik oluşturacağı seans aralıklarına uymanızı öneririz.

Bu uygulama sayesinde kaç cm incelirim?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki klinik açıklamalarına göre ilk seanstan sonra karın bölgesinde 2,5 cm, bacak bölgesinde ise 1,5 cm’lik incelme gözlenmiştir. Sonuçların etkilerini arttırmak için beslenmenize dikkat etmelisiniz.

İşlem acılı mıdır?

İşlemde herhangi bir acı yoktur. Geliştirilmiş teknoloji sayesinde yanma riski yoktur. Seans deneyimini yaşayan hastalarımız cilt altına verilen ısının dinlendirici ve rahatlatıcı olduğunu söylemektedirler.

Herkes bu tedaviyi yaptırabilir mi ?

Evet yaptırabilir, herhangi bir yan etkisi yoktur.

Uygulama süresi ve seans aralıkları nedir ?

Uygulanacak bölgeye göre farklılık göstermektedir. Uygulama için yaklaşık 1 saatlik zaman diliminizi ayırmanızı önermekteyiz. 4 veya 6 seanslık kürler halinde uygulanmaktadır.

Etkili sonuçlar için sizi Polikliniğimize bekliyoruz.

Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara