Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

İzmir Altın İğne

İzmir altın iğne cerrahi alanın da olmayan bir tedavi şeklidir. Kullanılan cihaz cildin en alt katmanlarına yüksek frekanslı enerjiler gönderir. Cildin altına kontrollü bir şekilde hasar vererek hiçbir kesintiye uğratmadan vücudun doğal yapısını ve iyileşme sürecini de uyarır. Cilt üzerinde pek çok sorunu çözebilen bir etkiye sahiptir. Radyo frekans enerjisi cerrahi işlemlerde kanamayı durduran ve kanatmadan işlem yapmayı amaçlar. İşleme altın iğne uçlarının eklenmesiyle birlikte enerji dağılmadan ve cilde hiçbir şekilde zarar vermeden sadece cildin alt dokusunu etkileyerek yüzey de gereksiz enerji kaybını önleyerek iletir.

İzmir Altın İğne Hangi Sorunlar da Kullanılır?

Altın iğne tekniği genellikle kadınların tercih ettiği bir yöntemdir. Yüzde meydana gelen ince kırışıklıklar, sivilce, akne, cilt sorunları, göz altı morlukları, çatlaklar gbi durum durumlar da izmir altın iğne kullanabilirsiniz. Altın iğne işlemi için bu işi yapan estetik doktorları var. Onlardan gerekli bilgileri alarak yaptırmanız da fayda var. İşlemi yaptırdıktan sonra kısa süre sonra etkisini de görmüş olursunuz. Bu nedenle en çok tercih edilen işlemler arasında yer almaktadır.

İzmir Altın İğne Nasıl Uygulanır?

İzmir Altın iğne işlem öncesinde uygulama yapılacak olan alan iyi bir şekilde temizlenir. Anestezi altında bi işlem yapılacağı için anestezi kremi sürülür. Ucuna altın iğne aparatı takılarak radyo frekans cihazı cilde temas etmeye başlar. Altın iğneler ayarlanan derinlikte cilde temas eder ve sürekli olarak giriş çıkışlar yapar. Bu nedenle de cilde hiçbir zarar vermez. Eğer kişi daha fazla etkileşim almak istiyorsa özel tasarlanmış ve kişiye özel olan solüsyonlar da kanallar da emdirilir. İşlem yapıldıktan sonra ciltte hafif kızarıklıklar olabilir. Ancak bu kızarıklıklar 1-2 saat sonra kendiliğinde geçer. Uygulama yapıldıktan sonra gerekli kontroller doktor tarafından yapılır. Doktorun yapmış olduğu program dışına çıkmamak da fayda var. Cilde hiçbir şey sürdürülmemesi gerekir. Cilt bu esnada çok hassas olur. Bu nedenle doktorun söylediği şeylerin dışına çıkmamak gerekir. Bu gibi durumlar da herhangi bir ilaç da kullanmaya gerek kalmaz. Cilt zaten kısa sürede daha iyi bir hale gelir. İzmir altın iğne hakkında bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.