Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu dudakların daha dolgun ve daha güzel görünmesi için yapılan işleme denir.  Dudaklara dolgu işlemi bayanların güzel gözükmesi için yapılmaktadır. Fakat zamanla erkeklerde dudaklarına dolgu yaptırmaya başlamıştır.

Dudak Dolgusu İçin Uygun muyum?

Dudaklarınıza dolgu yaptırmak için belli şartlara uygun olmanız son derece önemlidir. Bu şartların başında kuşkusuz bünyesinin alerjik durumu gelmektedir. Alerjik bünyeler dudak dolgusu işleminde ciddi sorunlar yaşayabilir. Gerekli alerjik testleri yaptırdıktan sonra bu işleme başlayabilirsiniz.

Hangi Yöntemlerle Dudak Dolgusu Yapılabilir?

Dudaklara dolgu yaptırmak isteyen kişilere farklı yöntemler sunulmaktadır. Bu yöntemlerin başında enjeksiyon gelmektedir. Enjeksiyon sayesinde dudak içerisine verilen madde sayesinde dudak daha dolgun görülebilir. Bir diğer yöntem ise cerrahidir. Cerrahi yöntem sayesinde dudakları daha dolgun yapılabilir. Fakat bu seçenek için mutlaka uzman bir hekime tanışmanız son derece önemlidir. Özellikle merdiven altı yerlerde yapılan dolgu işlemlerinde ciddi problemler meydana gelmektedir. Dudak bölgesine günümüzde eskisi kadar popüler olmasa da bir başka dolgu yöntemi vardır. Bu dolgu yöntemi ise kalça bölgesinden alınan yağ sıvısının dudaklara verilmesidir. Bu yağ enjeksiyonu günümüzde bazı sıkıntılara yol açabilmektedir. Uzman hekimlerin olmadığı alanlarda yapılan bu işlem ciddi ölümlere neden olabilmektedir.

Uzman hekimlerimiz sayesinde herhangi bir alerjik reaksiyona bağlı kalmadan ve uygun fiyat seçenekleriyle dudak dolgusu yapmaktayız. Tek yapmanız gereken işletmemize gelip bilgi almak ve tedavi sürecini planlamaktır. Dışarıdan basit bir işlem gibi görünse de oldukça dikkat ve titizlik isteyen sağlık hizmetlerinden biridir. Uzman hekimlerimiz dudaklarınızın daha güzel görünmesi ve sağlıklı bir dudak yapısı için mutlaka birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Unutulmaması gereken bir nokta ise işlemden sonra dudakların şiş kalmasıdır. Bu süre üç gündür. Üç gün içerisinde şişlik tamamen geçmektedir.