Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

El Ayak Terlemeleri

El ayak terlemeleri sıklıkla karşılaşılan sağlık sorunlarından biridir. Bu sağlık problemini yaşayan kişiler genellikle pek önemsemezler. Fakat ciddi anlamda terleme problemi olan kişilerin hekim kontrolüne gitmesi son derece önemlidir. Zira basit görülen bu nedenin altından çok ciddi sağlık problemleri çıkabilmektedir. Sıradan bir terleme olabileceği gibi tüberküloz, kanser, nörolojik problemler ortaya çıkabilmektedir. Bu problemi yaşayan kişiler kısa zaman içerisinde en yakın sağlık kuruluşuna başvurarak gerekli tedavilere başlaması gerekmektedir. Ciddi sağlık problemi çıkmayan bu rahatsızlığı yaşayan kişiler için özel tedavi seçenekleri’ de mevcuttur. Şimdi gelin birlikte bu özel tedavi seçeneğini birlikte inceleyelim.

İyosfer Tedavisi

El ayak terlemeleri rahatsızlıklarında mutlaka hekime görünmeniz son derece önemlidir. Hekim kontrolü sonrası herhangi bir rahatsızlık çıkmaması durumunda ve şikayetlerin devam etmesi durumunda farklı tedavi seçeneklerine yönelmeniz gerekebilir. İyosfer tedavisi sayesinde bu sağlık probleminden kurtulmanız mümkün olabilmektedir. Terleme olan bölgelere verilecek özel akımlar sayesinde ter bezlerinin daha yavaş çalışması sağlanabilmektedir. Ter bezlerinin yavaş çalışması sayesinde kişilerin şikayetleri’ de belli ölçüde ortadan kalkmaktadır. Alternatif tedavi yöntemi olarak bilinen bu yöntem günümüzde en çok uygulanan ve en çok başarı sağlanan tedavi yöntemlerinden biri olarak bilinmektedir. Yan etki gibi problemlerin oldukça az olması sayesinde birçok kişi gönül rahatlığı ile bu tedaviyi olabilmektedir.

Kişinin ekstra bir rahatsızlığı olmaması durumunda uygulanacak bu tedavi 20 gün sürmektedir. Tedavi kişiye her seans’ da en fazla 30 dakika uygulanmaktadır. Uygulanacak bu tedavi sayesinde kişilerin bu sağlık probleminden kurtulması an meselesidir.

Diğer Tedavi Yolları

Günümüzde en çok karşılaşılan sağlık sorunlarından biri olan el ayak terlemeleri için farklı tedavi seçenekleri mevcuttur. Alternatif tedavi seçeneği arayan kişilerin mutlaka botox uygulamasına başvurması son derece önemlidir. Botox uygulaması sayesinde meydana gelen terlemeler yüksek başarı oranıyla ortadan kalkabilmektedir. Merdiven altı diye tabi edilen yerlerden ziyade işinde uzman hekimlerin yaptığı bu tedavi yöntemleri sayesinde kişide herhangi bir yan etki olmaz. Kısa sürede ve etkili bir şekilde uygulanan bu tedavi sayesinde kişinin rahatsız olduğu terlemeler son bulacaktır.