Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Electri

Yüzün Parlak Dokusu Işıltısı

İzmir Electri Tedavisi; Cerrahı müdahalelere gerek kalmadan yüz ve hatlarına uygulanan işlemdir. Her zaman güncelliğini ve marka algısını önemle koruyacak hizmetlerin başında gelmektedir. Doğal ve canlı bir yüz ışıltısına sahip olmak tüm bayanların hayali, vazgeçemediği yüz hattı estetik arzusudur. Öyleyse Electri teknolojik imkân ve olanaklarından faydalanmak, fiyat ve kampanya seçeneklerini takip etmek, uzman dokunuşlarından faydalanmak herkesin ortak amacı ve genel plânı dâhilindeki, istek modellerinden olmalıdır.

  • Electri modeli artan estetik kategorisi çeşitliliği ve kategori olarak güzellik algısının uzmanlar tarafından paylaştırılıyor olması yönüyle rakiplerinin arasından sıyrılmayı başaran uzman teknik bilgi ve donanımına sahip hizmetlerin başında gelmektedir. Electri uluslararası kalite standartlarına sahip olan yasal siniri çizilmiş, genel çerçevesi yüzün ve cilt dokusunun yabancı maddelerce işgal edilmemesi, doğal ve canlılık hacmi parlaklığı veren mineral zenginliği ile hastalarının ve meraklı kullanıcı kitlesinin odağında yer almayı başarmıştır.
  • Güzellik sırları her ne kadar gizli tutulmayı öngörse de electri tedavi aşama ve süreci herkesin gözleri önüne seren, hastalarına karşı şeffaf olmayı tercih eden uzmanlık alanı kalite sınırları içinde çizilmiş çerçeve sağlık hizmet modelidir. Electri tedavisi özellikle genetik, çevresel faktörler, güneş leke ve cilt yapışı bozuklukları, malezma gibi leke tedavi ve yöntemlerine karşı son derece duyarlılık alanı gelişmiş yetkin ve deneyimli hasta kabul geçmişi ile uzmanlık seyrini kanıtlamış bir tedavi sistemidir.
  • Electri tedavisi sayesinde cilt parlak görünüm kazanırken aynı zamanda nemlendirici özelliği sayesinde etkin koruma fonksiyonu ile cilde canlılık ve hayat kazandıran nem Dolgusu yapılaşma sürecini yüzde renk açılması şeklinde cilde doğal ve başarılı bir sonuç grafiği kazandırmaktadır. Electri uygulaması Thulium lazer leke tedavisi eşliğinde uygulanma imkânı bulduğunda, Thulium lazer etkisinin artırılması ile birlikte tedavinin, sonucunun etkinliğinin ve kalıcılık süresinin uzatıldığının gözler önüne serilmesi ile birlikte tedavinin ne kadar başarılı ve natürel sonuçlar ortaya çıkardığı kesin çizgilerle kanıtlanmıştır.

Electri yöntemi cilde kazandırdığı doğal protein özü sayesinde cildin mineral dokusunu zenginleştirerek,  neme doyma kapasitesini geliştirmiştir. Doğal nem dengesi ve içerdiği yüksek para ben sayesinde yüzün deri tabakasına gençlik diriliği kazandırarak cildin en derin noktalarına kadar canlılık ve doku restorasyonu özelliği kazandırmıştır.