Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Forlle’d

Forlle’d Nobel ödüllü Koichi Tanaka’ya aittir. Forlle’d içinde üç temel aktif madde bulunur ve bu maddeler patentlidir. Forlle’d ürünleri mikro moleküler Hyaluronik asit içeriğine sahiptirler. Bu hyaluronik asit molekülü Hyalogy olarak bilinir. Bunun yanında mikro moleküler platin iyonu ve cilde en yakın özelliklere sahip tip 3 seramidler içerirler.

Forlle’d klinik işlemlerle birlikte uygulandığında klinik işlemlerin etkilerini artırmaktadır. Forlle’d ürünleri medikaldir. Bu sebeple alerjik reaksiyon göstermezler. Estetik cerrahide operasyon öncesinde ve sonrasında faydaları olduğu için kullanılmaktadır.

Forlle’d Cilde Faydaları

  • Cildi derinlemesine nemlendirme özelliğine sahiptir.
  • Cilt tonunu düzenler
  • Cildi canlandırmaktadır.
  • Cildi toparlar ve gençleşmesini sağlar.
  • Ciltte oluşan kırışıklıkları açar ve sarkmış derinin onarılmasında faydası vardır.
  • Cildi tedavi eder. Bunun yanında akne oluşumunu engellemektedir.

Forlle’d bakımları tüm cilt tiplerine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Cildi nemlendirme özelliği bulunur. Cilt tonunu düzenler ve cildi canlandırıcı etkisi vardır. Cilt yapısını canlandırıcı ve onarıcı bir etki göstermektedir.

Deri hücrelerinin kendini yenileme özelliği hyaluronik asit ile sağlanmaktadır. Ciltteki hyaluronik asit mitarı yaşlanmayla birlikte azalmaktadır. Bu azalma ile cilt alerjenlere ve iritanlara karşı hassas bir yapı göstermeye başlar. Bundan dolayı anti aging ürünlerin işlevsel miktarda hyaluronik asit içermesi oldukça önemlidir.

Bütün Forlle’d ürünleri içerisine hyaluronik asit yani hyalogy bulunmaktadır. Bu sayede cildin derinliklerine nüfuz edebilir. Bu derine işleyen hyaluronik asit cildin yenilenmesine yardımcı olur. Forlle’d patentli ve Nobel ödüllü maddesi olan hyalogy normal bir hyaluronik asitten 600-4000 kat daha küçüktür. Böylece derinin en ücra köşelerine kadar kolaylıkla nüfuz edebilir. Hyology çok hızlı ve kolay emilebilen bir maddedir. Hyaogy maddesine 5 farklı çeşit molekül bağlanmıştır. Bu sayede hyology etkili bir mineral taşıma özelliğine sahiptir.