Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hyalift

Estetik uygulamaları günümüzde oldukça çeşitli hale gelmiştir. Özellikle cerrahi operasyonlara pek sıcak bakmayan kişiler için estetik açıdan farklı uygulamalar ön plana çıkmıştır. Hyalift uygulaması da bu uygulamalardan bir tanesidir. Enjeksiyon yöntemi ile uygulanan bu yöntem sayesinde vücudunuzda çeşitli yerlerde gençleşme olanakları sağlanmaktadır. Tamamen yasal olarak yetkili kliniklerde ve yetkili kişilerce yapılan bu uygulama sayesinde yaşlanmanın belirtilerini geciktirmeniz mümkün olmaktadır.

Hyalift Nedir?

Hyalift cilt yüzeyindeki kırışıklıkları dolduran bir uygulamadır. Yüze ve uygulandığı bölgeye hacim verir ve parlaklık kazandırır. Yüzün nem dengesini sağlayarak aşırı kurumasına engel olur ve daha genç bir görünüm sağlar. İçerisinde bulunan maddeler sayesinde kalıcı bir çözüm sağlayarak özellikle yüz çevresinde oldukça etkilidir. Enjeksiyon yardımı ile enjekte edilir. Gözaltı morlukları için de idealdir. Ancak buradaki derinin inceliği ve göz altının daha hassas bir bölge olması sebebi ile uygulamada daha hassas davranılmaktadır.

Nasıl Uygulanır?

Hyalift uygulaması bir enjektör yardımı ile belirlenen bölgeye uygulanmaktadır. Uygulama için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktaları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Uygulamanın mutlaka bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir.
  • Uygulamayı yaptırdığınız kliniğin bu konuda yetkili olup olmadığını mutlaka araştırmalısınız.
  • Uygulamanın kalıcılığı ve sağlıklı bir sonuç vermesi için belirli aralıklarla tekrarlanması gerekmektedir.

Estetik uygulamaların etkili bir sonuç verebilmesi için uygulamanın birkaç kere tekrarlanması gerekmektedir. Bu uygulamada protokol şeklinde yapılmaktadır. Bir protokol 4-6 seans arası sürebilmektedir. Bu protokolü yılda iki kez tekrarlamanız estetik uygulamanın kalıcı bir çözüm olmasını sağlayacaktır. Uygulama yapıldıktan sonra günlük hayatınıza kısa bir süre içerisinde dönebilirsiniz. Enjektör yardımı ile yapıldığı için yüz bölgesindeki uygulamalarda biraz kızarıklık yaşanması muhtemeldir.

Dekolte ve göğüs çevresine de uygulayabileceğiniz bu uygulama sayesinde bu bölgelerdeki kırışıklıklarda da ciddi oranda azalma görülecektir. Bayanların kol altlarındaki derinin ince olması sebebi ile bu bölgede erken sarkmalar yaşanabilmektedir. Bu uygulama sayesinde bu sarkmaların da önüne geçilebilmektedir. Ayrıca göz altı morlukları, göz altı şişliklerinin giderilmesinin yanı sıra ışıltılı bir cilt görüntüsü de elde edilebilmektedir.