Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje; uygulaması yoğun iş temposuna sahip oje sürmeye manikür yapmaya fırsat bulamayan kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Genelde aynı renkleri tercih eden kadınlar tarafından oldukça sık uygulanan bir uygulamadır. Her zaman kullandığımız ojeler belli bir süre renklerini korumaktadırlar. Fakat yoğun ev ve iş temposunda hemen zarar görüp bozulurlar. Soyulan ojeler güzel görünmediği için sürekli ojeleri değiştirmek zorunda kalırız. Bu da çok zaman alan bir işlemdir. Kalıcı ojeler herhangi bir deformasyona uğramadan tırnak üzerinde uzun süre kalıcılığını korurlar. Kalıcı ojeler uzun süre tırnaktan çıkmaz veya herhangi bir deformasyon olmaz. Düzgün pürüzsüz ve bakımlı tırnaklara sahip olursunuz.

Kalıcı ojeler tırnak kusurlarını kapatmaktadır. Kalıcı ojeler tırnaklara hava ve su geçmesini engellememektedir. Bu sebeple tırnaklara herhangi bir zarar vermez. Kalıcı oje yaptırdığınızda tırnaklarda sararma olmaz.

Kalıcı ojeler özel ve tırnaklara zararı olmayan maddelerden üretilmektedir. UV ışınları ile ojelerin kalıcılığı arttırılır. Böylece ojelerin kullanım süreleri artmış olur. Kalıcı ojeler için özel cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar ile oje tırnak üzerine yapışır ve daha sonra kurutulur. Kalıcı oje için özel makineler kullanıldığından bu uygulamaları evde yapmak imkansızdır.

Kalıcı Oje Uygulaması

  • İlk önce tırnaklar nasıl isteniyorsa o şekilde törpülenir.
  • Sonra tırnaklar yağdan arındırılır ve mat bir görüntü elde edilir.
  • Tırnaktaki kusurlardan kurtulmak adına baz uygulaması yapılır.
  • Ardından oje sürülür ve top coat uygulanır
  • Her tırnak 60 saniye UV ışığında bekletilmektedir.
  • Uygulama bittikten sonra tırnaklar rahatlıkla kullanılabilir.
  • Tırnaklarda herhangi bir bozulma olmaz.

Kalıcı ojeler doğru yapıldığında 1 ay kalıcılığını korumaktadır. Kalıcı oje uygulamalarında tırnağa herhangi bir zarar verilmemektedir. Tırnağa zarar vermeyen ürünler kullanılır. Tırnağa su geçmesini engellemediği için tırnaklarda sararma yapmamaktadır.