Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Kirpik Lifting

İzmir Kirpik Lifting; Uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olmak için yapılan uygulamadır. Kirpik lifting kirpiklerin iki ya da üç ay süre ile kaldırılıp kıvrık bir şekil verilmesidir. Bu uygulama özellikle düz kirpikli olanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kirpikler sürülen özel solüsyonlar ile kirpikler daha kıvrık ve kalkık görünür.

Kirpik Lifting Nasıl Yapılır?

  • Kirpik lifting işleminde kirpiklerin daha kıvrık ve uzun bir etki vermek için ilk önce kirpik diplerine silikon bir ped yapıştırılır.
  • Sonrasında kirpikler geriye doğru taranır ve yapıştırılır.
  • Bu kıvrıklığı korumak için hemen sonrasında bazı solüsyonlar sürülür.
  • Bazı durumlarda kirpikler kirpik bigudisine sarılabilmektedir.
  • Geriye doğru taranmış kirpiklere mikro çubuklar ile solüsyonlar sürülür
  • Bu solüsyonlar yaklaşık on beş yirmi dakika bekletilmektedir.

Kirpik Lifting Faydaları Nelerdir?

Kirpik lifting vitamin, pigment ve keratin ile yapılan kirpik bakım işlemine denilir. Uygulamanın herhangi bir yan etkisi ya da zararı bulunmamaktadır. Uygulama Avrupa ve Rus güvenlik sertifikalarına sahiptir. Kirpiklerinizde yaklaşık 2 ay süre ile kalmaktadır. Bu iki ay boyunca kirpikleriniz dolgun, uzun ve kıvrık görünür. Uygulama yapıldıktan 24 saat sonra istenirse makyaj yapılabilir, rimel sürülebilir. Herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kirpik lifting uygulamasından sonra makyaj yaptığınızda makyajınızı korkusuzca temizleyebilirsiniz. Hiçbir zararı bulunmaz. Bu bakım belirli periyotlarla uygulanabilmektedir. Böyle yapıldığında kirpikler dolgun ve yumuşak bir görünüme sahip olacaklardır.

Kirpik liftin günümüzde oldukça popüler uygulamalar arasındadır. Kirpik lifting ile kirpiklere daha dolgun ve kıvrık bir görünüm verilmektedir. Bu uygulama iki ya da üç ay kalıcıdır. Kirpik liftingin hiçbir zararı ya da yan etkisi bulunmamaktadır. Özellikle düz kirpiklere sahip olanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kirpikler ideal uzunluğuna ve dolgunluğuna kavuşur. Bunun yanında kirpikleri beslemektedir. Merkezimizde kirpik lifting yaptırabilirsiniz.