Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Paris Işıltısı

Paris Işıltısı; Yıpranan ciltleri taptaze görünüme kavuşturmak için yapılan cerrahi işlemdir. Yaş almak her ne kadar güzel olsa da dış görünüşümüzde epey değişikliklere yol açar. Bazen her aynaya baktığımızda kendimizi kötü hissederiz ve keşke eski halim olsa keşke eski halime dönebilsem diye hayıflanırken buluruz kendimizi. Şimdi sıkı durun gençleşmek ve genç kalmak mümkün. Hemen hepimizin hayali ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmaktır.Cilt gençleştirmesi günümüzde lüks olmaktan çıkmış ve birincil ihtiyaçlar listesine girmiştir.

Cildimizin Yaşlanma ve Işıltısını Kaybetme Sebepleri:

  • İçinde bulunduğumuz yoğun koşturma temposuna bağlı yorgunluk,
  • Olumsuz hava koşulları,
  • Mevsimsel güneş lekelenmeleri.

Başlıca yukarıda saydığımız sebeplere bağlı olmak üzere cildimiz zamanla ışıltısını kaybeder, yorgun görünür ve bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösterir. Bu da kendimizi kötü hissetmemize sebep olur. İşte burada imdadımıza Paris ışıltısı yetişir. Paris ışıltısı ile bir kaç küçük dokunuş bizi mutlu etmeye yeter.

Paris Işıltısı yurt dışında çok yaygın olsa da ülkemizde daha yeni yeni uygulamaya başlanmıştır. Yıpranan ciltler Paris ışıltısı ile taptaze bir görünüme kavuşur.

Paris Işıltısı, dekolte bölgesi,boyun ve göz altına uygulanır ve 5-6 seansta etkisini gösterir Uygulamanın içinde  vitamin kolajen,aminoasit proteinler,koenzimler ile nükleik asitler  vb.  içerikler bulunur. Uygulamanın içinde bulunan mineraller ve antioksidan özelliğe sahip glutatyon serbest radikallerle savaşarak cildimizi eskisinden daha genç, parlak ve ışıl ışıl yapar.

Paris Işıltısı Ne zaman Yapılması Gereklidir?

Paris Işıltısı uygulaması özellikle kış aylarında yapılmalıdır. Uygulama cildimizi soğuk havanın zararlı etkilerinden korurken bir yandan da ince kırışıklıklarla savaşır. Uygulamanın etkisi yaklaşık olarak bir yıl sürer. Paris ışıltısı uygulaması başlatma, onarım ve stabilize etmek olarak üç aşamadan oluşur.Uygulama sürecinde hücrelerin onarımı sağlanır ve son aşamada da etkinin kalıcılığı sağlanır. İlk üç seans 15 gün arayla diğer seanslar ise 1 ay arayla yapılır.

Uygulamadan sonra cilt aydınlık ve parlak görünür. Uygulamanın sonunda genelde tatsız bir durum oluşmaz. Bazen kızarıklık ve pembelik oluşabilir ancak geçici bir durumdur. Paris ışıltısı etkisini 2-3 gün içinde göstermeye başlar. Uygulama gayet güvenilir olup kişinin günlük hayatını asla etkilemez. Uygulamanın sonunda kırışıklarda azalma, sıkılaşma ve ışıl ışıl parlak bir cilt sizleri bekliyor olacak. Uygulamanızı güvenilir bir güzellik merkezinde yaptırmanız tatsız sonuçlar almanızı engelleyecektir.