Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

PRX-T33

Bu yöntem cilt gençleştirme ve leke tedavilerinde uygulanmaktadır. İtalya’da geliştirilen yöntem son zamanlarda adından çokça söz ettirmektedir. Bu yöntem ile cilt parlaklığı geri kazandırılmaktadır. PRX-T33 yönteminde herhangi bir enjeksiyona ihtiyaç duyulmaz. Bu yöntem yüz, boyun ve dekolte bölgesine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Cildi yeniden canlandırmayı amaçlamaktadır. İçerisinde TCA ve hidrojen peroksit bulunur. PRX-T33 Uygulaması sonrası herhangi bir kızarıklık, soyulma ya da kabuklanma gibi oluşumlar görülmez. Böylece sosyal hayatı etkilemeden rahatlıkla uygulanabilir. İçerisindeki hidrojen peroksit sayesinde cildin dermiş tabakasına etki etmektedir. Bu sayede epidermis tabakasında herhangi bir kızarıklık ya da yanma görülmez.

PRX-T33 Uygulamadan sonra cilt daha sıkılaşmış ve daha parlak bir görüntüye kavuşur. Tedavi tekrarlandıkça etkisi daha uzun süre görülmekte ve daha da güzel olmaktadır. Jel şeklindeki asit cilde özel bir teknikle uygulanmaktadır. Kuvvetli masajlar ile cilde yedirilir. Bu uygulama ile iğnesiz gençleştirme işlemi yapılmaktadır. Uygulama seansları 10 – 15 dakika arasında değişmektedir. Bu sayede kişi zaman kaybı yaşamaz ve sosyal hayatına çabuk bir şekilde döner.

PRX-T33 Faydaları

  • Uygulama ile cilt yaşlanmasının önüne geçilir.
  • Yüzün genç bir görünüme kavuşması sağlanır
  • Özellikle cildin sıkılaştırılması sağlanmaktadır.
  • Uygulama ile ince çizgiler ortadan kaldırılır.
  • Boyun ve dekolte gençleştirilmesi yapılmaktadır.
  • Ellerdeki yaşlılık belirtileri ortadan kaldırılır
  • Akneye bağlı izler ortadan kaldırılır.
  • Leke tedavilerinde etkili bir şekilde tercih edilmektedir.

Bu uygulama ile cilde canlılığı kazandırılmaktadır. Cildin sıkılaştırılması sağlanır. Cilt yenilenir. Uygulama çok kısa sürelerde yapılmaktadır. Bu sayede kişinin sosyal hayatı bu durumdan etkilenmez. Uygulama sonrasında ciltte herhangi bir hassasiyet oluşmamaktadır. Seanslar on on beş dakika gibi oldukça kısa sürelerde gerçekleştirilmektedir. Cildin dermis tabakasına etki ettiği için epidermis tabakasında yanma ya da kızarıklık gibi sorunlar yaşanmamaktadır.