Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Redensity-2

Göz Kamaştıran Göz Altı Işık Dolgusu

İzmir Redensity 2 (Gözaltı Işık Dolgusu); Göz çevresini onarmak ve uzun süreli cildi yeniden yapılandırmak için yapılan formüldür. Sosyal hayatın döngüsel hayat akışı içerisinde toplumu ve tüm sistem üretici  _tüketici dengesini içine alan bir hız ile kullanıcıların hayat akışına yön vermesi, toplumsal bilinci ve teknoloji devi yenilik arayışı içinde olan estetik ve uzmanlarını etkin bir şekilde,  yeni estetik arayışları noktasında harekete geçirmiştir. Estetik her yerde, internette, televizyonda, sosyal ağı mecralarında, ışık hızı kadar yakın ve sanaldan gerçeğe kayan bir anlayış ile hemen ger yerde karşımıza çıkan bir sistemin sosyal boyutunun yanında artık finansal olarak kitleleri harekete geçiren açılan bir mali kapı görevi görmüştür.

  • Redensity bu oluşumların baş mimari olan estetiysen ve uzmanlık alanları güzellik ve estetik harikası olan yaratıcı el ve beyin ürünü güzellik mucitlerindendir. Redensity -2 gözaltı ışık Dolgusu özelliği ile bayanların bur numaralı tercihi ve uygulaması alanıdır. En dikkat çekici yerimiz genel olarak yüz ve çevresidir. Redebsity  -2 sahip olduğu teknoloji ve yenilik boyutu ile göz ve çevresine kattığı parlaklık sayesinde, gençlik iksiri duru cilt ve kırışıklıklardan arındırılmış yeni bir yüz güzelliği kazandırmıştır. Göz çevresi etkili tedavi yol ve yo temleri ışığında son yılların en gözde estetik harikası olmayı başarmıştır.
  • Cildi doğal ve yeniden canlandırma iksiri ile yapılandırma işlevi gören Redevsity_2, doğal içerik ve kompleksi sayesinde göz ve çevresini yeniden dizayn eden, gençleştiren ve daha sıkı görünmesini sağlayan zengin mineral özelliği ile farkını ortaya koymaktadır. Çapraz bağlı  ve çapraz bağlı olmayan HA (BDDE)içerik zenginliği  karışımı  ile, yeniden  yapılandıran  kompleksi ve doğal  içeriği  ile,8 aminoasit+ 3 antioksidan + 2 mineral + 1  vitamin  çeşitliliği  ile göz  halkları, göz pınarı, palpebral kanal, minimal  palpebral ,malar kase  kullanım alanları  ile  en dikkat çekici  ve kullanım özelliği üstün kaliteli  hizmet anlayışı  sayesinde  üretilmiş,  uzmanlık alanı geliştirilmiş  bir  formül  içeriği  kazandırmaktadır.
  • Redensity _2 içerdiği yeni zenginleştirilmiş, mineral içeriği ile göz ve çevresinin gençlik ışıltısı iksiri ve doğal çözüm sağlık, güzellik alanı olarak tüm marka sevici kitlenin odak noktasında olmayı başaran üst düzey teknoloji harikası hizmetlerindendir. Redendity -2 güncelliğini her zaman koruyacak olan estetik reklam marka algısına üstün hizmet eden, organize edilmiş profesyonel sağlık alanı yöntemlerindendir.

 

Gözaltı Işık Dolgusu Fiyatları <— hakkında bilgi için tıklayın