Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Yumi Lashes

Kirpikte Estetiğin Yeni Yüzü

İzmir Yumi Lashes (Kirpik Lifting); Doğal ve güzel kirpiklerin hayalini, yeni nesil Yumi Lashes teknolojisi ile gerçekleştirebilirsiniz. Güzellik ve uğruna milyarlarca doları gözden çıkaran ünlü aktör ve aktrislerin yani sıra orta derecede gelir seviyesine sahip özellikle bayanların tercih ettiği son zamanların en çok rağbet gösterilen alanlarından birisidir “estetik”.Güzellik anlayışı ve başkası tarafından hoş ve bakımlı görünme arzusu hemen hemen her bayanın değişmez ortak paydasıdır. Üstelik estetik ve nimetlerinden faydalanmak en az maliyet ve bütçe ile olursa, kozmetiğin sunduğu olanaklardan faydalanmamak içten bile değildir.

  • Teknolojik kaynakların giderek hayatımızın bir parçası olması elbette kozmetik sektörünü ve sağlık bakım konulu her aracı hizmeti de beraberi de getiren yeniliklerin bir parçası haline getirmiştir.
  • Yumi Lashes  son yılların  en çok kullanım alanı  imkanı  bulduğu, ev hanımlarından, aktris ve Show dünyası  renkli magazin  sayfa ve reklamlarına, moda ikonlarına, tasarımcı ve modacılara, manken ve  model  kitlesine, sanat icra eden aktör ve aktrislere  değin  çeşitli kategorisel  sektör hacmine   hitap eden estetik  harikası  markalarından  en dikkat çekicisidir.
  • Doğal görünümlü, ilgi çekici ve uzun kirpilere uygun fiyatlar dâhilinde sahip olma fikri, Yumi Lashes teknolojisi ile hayaller gerçeğe döndürmek, imaj meraklılarının yüzlerini güldürmek artık çok kolay bir hizmetin uzmanlığında şekilleniyor.
  • Yumi Lashes sektördeki yaratıcı ilgi odayı ve marka bilinci ile, yenilik potansiyeli dahilinde kirpik ürünlerini yeniden keşfeden, şekil veren ve son derece özgün hali ile yeniden topluma kazandıran ender güzellik ve sağlık markalarındandır. Yeni baştan ürettiği devrim niteliğindeki marka çeşitliliği ve zenginliği ile İsvicre’de üretilen Yumi Lashes Avrupa ülkelerinde verdiği hizmetlerin yanı sıra Türkiye’de ‘de oluşturduğu kaliteli hizmet bilinci ile tüm estetik meraklısı gözlerin ilgi odağına yerleşmeyi başarmıştır.

Yumi Lashes uzmanlık gerektiren bilim anlayışı doğrultusunda; pigment, keratin, vitamin özelliklerini kendi bünyesinde barındıran, kirpiklerinize 2-3 ay gibi bir sure ile ideal kıvrım, uzunluk, keskin bir hat görünümü vs. ile dolgunluk ve hacim özelliği kazandıran zenginliği ile kirpik bakım işlevi gören bir uzmanlık organizasyonudur. Çarpıcı bakışlar ve dikkat çeken bir estetik görünümü kaygısı ile ‘’Yumi Lashes ‘’ mükemmeliyetçilik arayışında olan tüm bayanların aradığı teknolojik hizmet, güzellik marka modeli olmayı başarmıştır.

Kirpik Lifting <— hakkında bilgi için tıklayın